אסף מור

Assaf Mor

שלום,

שמי אסף מור, אני יליד 1978, נשוי לענת ואב להדי, נעם, עומרי ודני.

אני מטפל, מלמד ועוסק ברפואה סינית משנת 2006.

חבר באגודה הישראלית והאירופאית לרפואה סינית מסורתית (IATCM, ETCMA)

 

 

 

כיום,

מנהל ובעלים של מרכז רפואות למומחים ברפואה משלימה

בעלים ויו"ר של ה ICCM- הקהילה הבינלאומית לרפואה סינית בישראל.

מרכז ומרצה בקורס ההתמחות הבינלאומי לרפואה סינית בילדים.

מרצה ומנחה קליני בקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב.

בעבר,

מרכז תחום טיפול בילדים ברפואה סינית במחלקה כירורגית בית החולים לילדים ספרא, תל השומר.

מנהל בית הספר ללימודי המשך בקמפוס ברושים

קצת יותר באריכות,

את לימודי הבסיס שלי למדתי במשך 4 שנים בקמפוס ברושים באוניברסיטת ת"א הכללו גם השתלמות בסין בדיקור וטווינא בבית החולים Guan An Men של האקדמיה לרפואה סינית ב Beijing. משם המשכתי ללימודי התמחות וסטאז' ברפואה סינית בילדים במרכז רפואות מדיטף בהנחיית ד"ר ג'וליאן סקוט, לימודי רפואה סינית עתיקה אצל רני אייל, לימודי רפואה יפנית אצל רן קליף, טיפול מרידיאני אצל ד"ר טאן ואני משתתף באופן קבוע בכנסים בארץ ובחו"ל.

את הכשרתי בתחום הטיפול בילדים ומתבגרים ברפואה סינית קיבלתי במרכז רפואות מדיטף אותו אני מנהל ובו אני מטפל היום, לאחר מכן למדתי התמחות בטיפול בילדים אצל רני אייל, למדתי סדנאות בחו"ל ובארץ בטיפול בשונישין (דיקור יפני ללא מחטים), טווינא לילדים וטיפול בצמחי מרפא בילדים אצל גלעד ארבל.

בשנת 2009 התחלתי לטפל ברפואה סינית במרכז הרפואי ע”ש חיים שיבא בתל השומר, שם הקמתי את השירות לטיפול ברפואה סינית בילדים במחלקת כירורגית ילדים בביה”ח ספרא. במסגרת השירות ניתן טיפול לילדים מאושפזים לפני ואחרי ניתוחים לטיפול בכאב ותופעות לוואי של פרוצדורות ניתוחיות.

משנת 2007 אני חבר בצוות ההוראה ובשנים האחרונות אני מלמד שיאצו ורפואה סינית בקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב בקורסים לשנים א’+ב', מנחה קליניקה בשנים ג'+ד'  ומרכז קורס אימון מקצועי לבוגרי שנה ד’.

אני מרכז ומוביל את קורס ההתמחות הבינלאומי ברפואת ילדים של הICCM ורפואות ומרצה בקורסי השתלמות לאחיות בארץ ובמספר בתי ספר בחו"ל.

משנת 2007, מנהל ובעלים של הקהילה הבינלאומית לרפואה סינית בישראל (ICCM) אשר מפגישה את מיטב המרצים בתחום מהארץ ומחו”ל לימי למידה והעשרה הכוללים מפגשים מקצועיים וחברתיים אשר מקדמים את הקהילה המקצועית בארץ ובחו"ל, החל משנת 2018 משמש כבעלים ויו"ר.

" לאורך כל הדרך והעשייה שלי, לנגד עיני שני הערכים החשובים ביותר בעיני כאיש מקצוע וכמטפל – מקצועיות ורגישות:

מקצועיות- חתירה מתמדת ללמוד, לחקור ולהבין את מורכבות האדם.

ורגישות- לראות את האדם שמולי על כל רבדיו, חוזקותיו וחולשותיו וללוות אותו בדרכו דרך המפגש בנינו.

יש לי הזכות להיות תלמיד של הפילוסופיה והרפואה המזרחית ולהמשיך לחפש את הדרכים הנכונות לצעוד בשביליה המופלאים"