מרפאת ילדים

הטיפול בילדים ברפואה סינית מתועד משנת 652 לספירה בספר של הרופא האגדי Sun Simiao. הטיפול בילדים מתבצע בטכניקות הדומות למבוגרים אבל בצורה עדינה ומותאמת לילדים תוך כדי הבנה של הפיזיולוגיה הייחודית של הילד. הטיפול משתף את ההורים והמשפחה ומחייב הסתכלות רחבה על עולמו המלא של הילד. להמשך לחץ כאן.

מרפאת מתבגרים

מחלות המתבגרים שונות לחלוטין מהמחלות הסוערות והקצרות של ילדים ומהמחלות הכרוניות של מבוגרים. מחלות המאפיינות מתבגרים הן תקופתיות, עוצמתיות וקשורות קשר הדוק במיוחד לתהליכים החברתיים, הנפשיים והקוגניטיביים אותם הם חווים. להתמודדות עם מחלות המתבגרים יש משמעות עצומה בעיצוב עולמם הבריאותי, החברתי והנפשי כמבוגרים.
להמשך לחץ כאן.

מרפאת מבוגרים

הטיפול באדם נובע במקורותיו, עובר דרך סיפור חייו, חולשותיו ופחדיו אך תמיד מכוון אל עבר חלומותיו ועוצמותיו. הרפואה הסינית היא שיטת טיפול עתיקה בעלת צורת חשיבה מסדרת הנשענת על מקורות פילוסופים וניסיון קליני עשיר של 2500 שנה ויותר. בשנים האחרונות הרפואה הסינית נבחנת בכלים מדעיים ועומדת בכל הקריטריונים של הרפואה המודרנית.

להמשך לחץ כאן.

מרפאה לימודית

משנת 2007 אני חבר בצוות ההוראה ובשנים האחרונות אני מלמד שיאצו ורפואה סינית בקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב בקורסים לשנים א’+ב', מנחה קליניקה בשנים ג'+ד' ומרכז קורס אימון מקצועי לבוגרי שנה ד’.
בנוסף מרצה במסגרת הקורס להתמחות ברפואה סינית בילדים במרכז רפואת מדיטף ובקורס השתלמות לאחיות בביה”ס לסיעוד במרכז רפואי סוראסקי- איכילוב ובתל השומר.

להמשך לחץ כאן.